i kasyna sieciowe

Wirtualny poker online Paigo nowym pokerem internetowym

wirtualny poker online
Poker w wersji paigo jest dostępny w wielu kasynach online. Jest to połączenie starożytnej gry paigo z Chin z tradycyjnym, znanym każdemu pokerem.

W tej wersji używa się pięćdziesięciu trzech kart. Każdemu graczowi przysługuje siedem kart, a zadanie polega na ułożeniu z nich dwóch oddzielnych układów kart, jednego z pięciu a drugiego z dwóch kart. Te układy zwane są high hand oraz low hand. Zasadą o której trzeba pamiętać, jest to, że układ z pięciu kart musi być zawsze silniejszy od układu dwu kartowego.

W pokerze paigo dodatkową kartą jest dżoker, i za jego pomocą możemy ułożyć najwyższy układ kart jakim są cztery asy właśnie z dżokerem. Następnym w kolejce starszeństwa układów jest poker królewski. Potem jak w zwykłym pokerze – poker, kareta, ful, kolor, strit, trójka, dwie parki i para. Gdy gracz i krupier w posiadaniu mają taki sam układ kart, mówi się o tak zwanym copyhand. Niestety jeśli się tak stanie, co jest ciut niesprawiedliwie z punktu widzenia gracza, krupier zwycięża. Wszystkie odmiany pokera kasynach internetowym mają sporą popularność i odwiedzają je również zainteresowani różnymi wariantami pokera gracze.

ecopayz płatnosci w Polsce




kasyna bonusy



hazard w kasyno