Jak ruletka dla Polaków podbiła Internet

Obecnie ruletka dla Polaków znajduje sie juz nie tylko w kasynach naziemnych ale i w Internecie. Coraz częściej można zauważyć, że wiele osób decydujących się na tego typu rozrywkę ma szansę zyskania wielu cennych chwil, (więcej…)

Gracz / 31/10/2018 / Ruletka

Ruletka – podstawowe zasady gry

Ruletka to prosta i przyjemna gra hazardowa, która posiada równie proste i przyjemne podstawowe zasady gry. Ruletka odbywa się przy stole do gry, na którym umieszczone są liczby od zera do trzydziestu sześciu, które poszczególni gracze mogą obstawiać. (więcej…)

Gracz / 30/08/2017 / Ruletka

Jak ruletka zdominowała świat

Nie ma chyba obecnie gry innej jak ruletka, która jednoznacznie kojarzyłaby się z hazardem. Na pytanie w jaką grę możemy zagrać w kasynie większość osób odpowie na pewno, (więcej…)

Gracz / 27/07/2017 / Ruletka

Czy ruletka na PLN to odpowiednia gra dla każdego?

Wiele osób uważa, że ruletka na PLN jest grą, która jest wyjątkowo ciekawa, ponieważ wiele osób gra w nią i doskonale się przy tym bawi. W ruletkę grać można zarówno ze znajomymi, jak również i w kasynach, zarówno tych tradycyjnych, jak i wirtualnych. (więcej…)

Gracz / 14/06/2017 / Ruletka

Losowa ruletka gra

Jedną z najbardziej fascynujących gier hazardowych jest oczywiście losowa ruletka gra. Nie trzeba nikogo przekonywać o jej popularności oraz atrakcyjności. Kto bowiem był w kasynie bądź kasynie online i grał w ruletkę, doskonale wie jak bardzo wciąga i ekscytuje ta gra hazardowa. (więcej…)

Gracz / 12/04/2017 / Ruletka

Skuteczne systemy obstawiania w ruletce także komputerowej online w Internecie

Oto główne systemy obstawiania w ruletce także tej komputerowej w Internecie:

1 . System obstawiania: 1 — 3 — 2 — 6
Jest systemem podobny do Paroli. W gruncie rzeczy nazwa powinna mówić wszystko. Opiera się na przeświadczeniu, iż graczowi uda się wygrać 4 razy z rzędu.

2 . System Paroli
System polega na podwajaniu stawki w momencie wygranej a nie w momencie przegranej. Jest przeciwieństwem systemu Martingale.

3 . System Martingale
Jest bardzo starym i niezmiernie prostym systemem. Jest oparty na prawdopodobieństwie przegrywania nieskończenie wiele razy pod rzad i zwykle jest stosowany do zakładów wygrywających w stosunku 1:1.

4 . System Labouchere
Polega na zapisaniu serii lub zbioru liczb. Wyboru serii dokonuje się po wybraniu rodzaju gry w którą chce się grać. Każda cyfra jest wyznacznikiem pewnej liczby żetonów. Obstawia się zawsze skrajne.

Dokładniej o ruletce, jak i systemy w ruletce poznasz w naszym serwisie oraz kasynach online do których wiodą linki ze strony.

Gracz / 09/10/2016 / Ruletka

Gracz / 02/06/2016 / Ruletka

Gracz / 20/04/2016 / Ruletka

Gracz / 20/04/2016 / Ruletka

Historia gry losowej ruletka

Ruletka jest jedną z najstarszych gier hazardowych. Powstała w 1645 roku gdy znany francuski uczony Blaise Pascal uznał, że matematyczny rachunek prawdopodobieństwa można wykorzystać do ciekawej a zarazem prostej gry. (więcej…)

Gracz / 20/04/2016 / Ruletka