i kasyna sieciowe

Ruletka – podstawowe zasady gry

Ruletka to prosta i przyjemna gra hazardowa, która posiada równie proste i przyjemne podstawowe zasady gry. Ruletka odbywa się przy stole do gry, na którym umieszczone są liczby od zera do trzydziestu sześciu, które poszczególni gracze mogą obstawiać.

Drugą częścią ruletki jest koło do gry, na którym również są umieszczone liczby od zera do trzydziestu sześciu, a każda z nich jest na przemian umiejscowiona na polu czarnym bądź czerwonym. Gra rozpoczyna się w momencie komendy wydanej przez krupiera, i od tego momentu gracze mogą obstawiać dane liczby, może to być jedna liczba lub kilka lub jedno z pół: czerwone bądź czarne.
Oczywiście prawdopodobieństwo wygranej przy wyborze koloru jest zdecydowanie większe, jednak adekwatnie mniejsza jest kwota wygranej, najwięcej można wygrać obstawiając jedną liczbę. Jeżeli bowiem obstawimy kilka liczb, wygrana jest mniejsza finansowo, niżeli przy jednej liczbie. Po obstawieniu liczb przez graczy, krupier zakręca kołem do ruletki, a następnie wyrzuca kulkę do gry, gracze zaś z niecierpliwością oczekują na zatrzymanie się koła. Gdy koło zaś się zatrzyma, krupier ogłasza wynik i rozdysponowuje ewentualnymi wygranymi, reszta żetonów trafia do banku kasyna.
Każda gra hazardowa ma swojego krupiera, również ruletka jest kierowana pod bacznym okiem krupiera prowadzącego, aby całość rozgrywki odbywała się sprawiedliwie i bez żadnych oszustw. Musimy pamiętać, że ruletka to gra losowa, w której nie ma żadnych zasad na wypadnięcie określonych liczb, jedyną złotą zasadą ruletki jest szczęście w grze. Zatem jeżeli macie szczęście w grach hazardowych, zapraszamy do naszego kasyna online, gdzie stół do ruletki oraz inne gry hazardowe czekają na swoich graczy.Jak znasz podstawowe zasady gry ruletka to zabaw sie z nami.

Gracz / 30/08/2017 / Ruletka
Tagi: , , ,

ecopayz płatnosci w Polsce
kasyna bonusyhazard w kasyno