i kasyna sieciowe

Let It Ride Poker – strategie

Let It Ride Poker jak każdy poker nie opiera sie jedynie na szczęściu. Jest szereg opisanych czynności ,które należy podjąć gdy w ręce posiadamy określone karty, a jeszcze więcej gdy zostaje odsłonięta pierwsza karta wspólna. Warto zapoznać się z tymi strategiami przed wejściem do kasyna. Let It Ride Poker jak każda gra hazardowa może nas wiele kosztować, więc postarajmy się własną wiedzą pomóc szczęściu.

Gdy w ręce mamy trzy karty do królewskiego pokera, trzy karty kolejne (poza dwa-trzy-cztery lub as-dwa-trzy), trzy karty do pokera wtedy należy grać nie rezygnując ze stawki. Gdy pierwsza wspólna karta (community card) zostaje odkryta to mając cztery karty do królewskiego pokera, cztery karty do pokera, cztery karty do koloru, cztery karty do zewnętrznego strita, cztery karty do wewnętrznego strita powinniśmy grać, nie wycofując złożonej wcześniej stawki. Różnica między wewnętrznym a zewnętrznym strątem polega na tym, iż w wewnętrznym stricie brakuje nam środkowej karty, tzn. mamy 3,4,5,7 i brakuje nam 6.

W zewnętrznym brakuje nam karty początkowej lub końcowej. Przy zewnętrznym stricie prawdopodobieństwo trafienia pasującej karty jest większe, bo w tali znajduje się osiem kart ,które pasują, natomiast w wewnętrznym jedynie cztery karty mogą nas przybliżyć do wygranej w Let It Ride Poker.

Gracz / 08/04/2019 / Poker
Tagi: , , ,

ecopayz płatnosci w Polsce
kasyna bonusyhazard w kasyno