i kasyna sieciowe

Historia Bakarata (Baccarat)

Gra Bakarat powstała we Włoszech. Jej początki, sięgają wieku średniowiecza. Przyjmuje się, że średniowieczni włosi grywali w tę grę kartami do tarota. Gra stawała się coraz bardziej popularna. Po kilku wiekach znana była już w całej europie.

Grywała w nią przede wszystkim europejska arystokracja. Szczególnie upodobała sobie tę grę arystokracja francuska. Nazwa gry pochodzi od włoskiego słowa „zero” – czyli Baccarat.
Dziś gra Baccarat jest jedną z najpopularniejszych gier w którą grywa się w kasynach. Popularność tej gry rośnie również wśród graczy on- line.

Gra Baccarat przeznaczona jest dla graczy lubiących proste i nieskomplikowane zasady. Gra łączy w sobie jednocześnie prostotę i świetną zabawę. zasady są tak proste, że nawet rzadki bywalec kasyn jest w stanie w krótkim czasie opanować zasady i zasiąść do gry. Bez wcześniejszego przygotowania.

Ponieważ Baccarat był ulubioną grą arystokracji, po dziś dzień obowiązuje odpowiedni, godny arystokraty strój podczas gry. w dzisiejszych kasynach z łatwością można odróżnić graczy, którzy przyszli zagrać w Baccarat od innych gości.

W Bakarata może grać od 12 do 14 graczy, których obsługuje zazwyczaj 3 rozdających. Sama gra jest dość prosta. Chodzi w niej przede wszystkim o obstawianie czyja karta wygra. Gracz może więc obstawić według trzech możliwości: obstawia wygraną gracza, rozdającego lub obstawia, że będzie remis.

Gracz / 20/04/2016 / Bakarat
Tagi: , ,

ecopayz płatnosci w Polsce
kasyna bonusyhazard w kasyno