i kasyna sieciowe

Dzieje pokera i gra bezpieczny poker obecnie

Bezpieczny poker jest gra mająca miliony fanów na całym świecie.
Narodziny tej najpopularniejszej gry hazardowej owiane są tajemnicą. Dla jednych początków pokera należy doszukiwać się już w starożytności, gdzie starożytni, przeważnie z nudów oddawali się pierwszym grom hazardowym. Dla innych poker narodził się w Chinach,

gdzie również w starożytności, ówczesna ludność odkrywała moc hazardu. Dla większości pokerzystów za datę narodzin pokera uważa się rok 1864, w którym pewien pisarz Jonathan Green przebywając w rejonach rzeki Missisipi zauważył, że wszyscy mieszkańcy oddają się tam pewnej tajemniczej grze. To właśnie Green, jako pierwszy zapisał zasady gry w pokera i przyczynił się do jego rozpowszechnienia. Z zapisków Greena można było dostrzec, że tamtejszy poker był grą pomiędzy dwoma lub czterema graczami. Talia kart liczyła dwadzieścia kart, gracze otrzymywali po pięć kart. Zadaniem graczy było ułożenie z tych kart, poprzez wymianę, jak najwyższego układu.

Przez lata zasady pokera zmieniały się wraz z rozpowszechnianiem hazardu i powstawaniem nowych kasyn. Przez te wszystkie lata, talia kart zwiększyła się do liczby pięćdziesięciu dwóch kart, dając tym samym graczom większą możliwość kombinacji i układów w kartach. Dzięki temu bezpieczny poker stał się grą dla prawdziwych karciarzy, ludzi o analitycznym umyśle, dla których partyjka pokera stała się nie tylko zwykłą zabawą, ale też próbą ich intelektu. Poker zaczął kojarzyć się po pierwsze z każdym kasynem na świecie, po drugie z twardymi, zawodowymi graczami a po trzecie z milionami dolarów, jakie można w niego wygrać. Bezpieczny poker stał się tak bardzo modny, że w ostatniej dekadzie przyczynił się do powstania kasyn internetowych, w których ludzie z całego świata poświęcają wiele godzin na grę w pokera.

Gracz / 31/03/2018 / Poker
Tagi: , , ,

ecopayz płatnosci w Polsce
kasyna bonusyhazard w kasyno