i kasyna sieciowe

Dlaczego poker Texas Hold’em jest tak popularny?

Poker Texas Hold’em powstał na początku lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Jest wiele opowieści na temat powstania zasad tej gry, której zasady oraz przebieg rozrywki znacznie różnią się od tradycyjnej wersji pokera, jednak żadna z nich nie jest w stu procentach prawdziwa.

Texas Hold’em w ciągu kilkudziesięciu lat stał się tak popularną grą karcianą, że międzynarodowy związek olimpijski, czyli MKOL uznał, że będzie to dyscyplina sportowa rozgrywana na igrzyskach olimpijskich.

To wydarzenie sprawiło, że poker online, czyli internetowa wersja tej gry stała się jeszcze bardziej popularna, niż zwykle. Liczbę graczy na całym świecie, którzy próbują swoich sił w tej grze przez Internet ocenia się na kilkadziesiąt milionów, co stanowi populację średniej wielkości kraju, takiego jak Polska.

Poker internetowy jest wyjątkowo łatwo dostępny, stąd też olbrzymia liczba graczy, którzy grają w tą grę niemalże każdego dnia, licząc na sukces i olbrzymią wygraną.

Gracz / 06/05/2016 / Poker
Tagi: , ,

ecopayz płatnosci w Polsce
kasyna bonusyhazard w kasyno