i kasyna sieciowe

Blackjack – strategie przyjmowane przez graczy

Doświadczenie gracza w większości przypadków przejawia się tym, iż ma on w zanadrzu zestaw strategii, dzięki czemu jest on przygotowany przy stole na każdą sytuację. Im więcej strategii znanych graczowi tym większe szanse na wygrana.

Najpopularniejszymi strategiami w Blackjacku to: gracz dobiera karty, gracz nie dobiera kart, gracz podwaja stawę, rozdwojenie, ubezpieczenie. Dobieranie kart polega na tym ,iż po rozdaniu gracz odsłania otrzymane karty przed krupierem, ten odsłania tylko jedną z kart które posiada. Teraz zostaje podjęta decyzja przez gracza czy dobiera kolejna kartę. Takie posuniecie nazywa się hit.
Nie dobieranie kart polega na tym ,iż gracz nie dobiera żadnych dodatkowych kart. Taka sytuacja dzieje się głownie gdy gracz otrzymał dwie wysokie karty. Takie posuniecie nazywa się pass. Podwojenie stawki polega jak sama nazwa wskazuję na podwojeniu stawianych żetonów. Gracz może tego dokonać jedynie po otrzymaniu dwóch kart, gdy to zrobi może dobrać maksymalnie jedną kartę. Takie zagranie nazywa się double down.

Rozdwojenie kart to strategia możliwa do wykonania jedynie gdy gracz otrzymał dwie karty o takiej samej wartości. Gracz może podwoić stawkę oraz ma możliwość dobierania kart po ich rozdwojeniu. Takie zagranie nazywane jest Split. Ubezpieczenie jest dodatkową stawką, której wartość wynosi połowę wartości stawki podstawowej. Gdy gracz przegrywa traci jedynie kwotę która była wniesiona jako ubezpieczenie. Prawda, że Blackjack jest prostą grą hazardową?

Gracz / 11/07/2016 / Blackjack
Tagi: , , ,

ecopayz płatnosci w Polsce
kasyna bonusyhazard w kasyno